این روزها چالش حفظ و توسعه سطح مهارت های فردی کارکنان شرکت ها و سازمان ها یکی از اصلی ترین دغدغه های مدیران آن مجموعه است. اما این موضوع برای مدیران حوزه فناوری اطلاعات (IT) بیش از سایرین چالش برانگیز است. سرعت بالای تغییرات و طیف وسیع فن اوری های مرتبط با این حوزه از جمله دلایلی مهمی هستند که موجب می شوند تا حفظ و آموزش نیروهایی متخصص در حوزه فناوری اطلاعات قدری دشوار گردد. وجود چنین نیازمندی مهمی در این حوزه رمیس را از ابتدای فعالیت خود بر آن داشت تا همواره در جهت آموزش و تربیت نیروهای متخصص در حوزه فناوری اطلاعات بکوشد و آن را جز الویت های مهم این مجموعه قرار دهد. استقبال چشمگیر و ارائه سطح کیفی قابل قبول از فعالیت های آموزشی رمیس که در ابتدا تنها در قالب ارائه خدمات آموزشی به سازمان های طرف قرار داد این شركت ارائه می شد، در نهایت موجب گردید تا رمیس به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های ارائه دهنده خدمات و راهکارهای فن اوری اطلاعات در کشور، با هدف تسهیل و دسترسی آسان متخصصین این حوزه و عموم جامعه به آموزش های تخصصی فن اوری اطلاعات ضمن اخذ مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال 1390 اقدام به تاسیس مرکز آموزش های تخصصی خود با نام تجاری "موسسه آموزش عالی آزاد ارژنگ" نماید.

یکی از حوزه هایی که این روزها و در کشاکش مبارزه دنیا با بیماری کرونا اهمیت آن پیش از پیش بر همگان روشن شده است، حوزه آموزش آنلاین می باشد. وجود آموزش آنلاین این روزها نه تنها یک امر اختیاری بلکه تنها راه حل موجود برای عبور از شرایط بحرانی کنونی به دور از هرگونه توفق در امر یادگیری می باشد.

رمیس و موسسه ارژنگ مطابق با انتظار و در راستای عمل به رسالت خود که همانا تسهیل دسترسی عموم جامعه به دوره های آموزشی با کیفیت IT می باشد از چندین سال گذشته و با نظر به توسعه جهانی آموزش های آنلاین و همچنین عدم عرضه آموزش های مناسب با کیفیت مطلوب در مناطق مختلف ایران، تصمیم گرفتند تا خدمات خود را از طریق درگاه اینترنت برای طیف وسیع تری از مخاطبین و با هزینه های بسیار مناسبتر در قالب پایگاه اینترنتی ارائه آموزش های مجازی و تحت برند "GoToClass" ارایه دهند. مجموعه رمیس همواره می کوشد تا با رصد جدیدترین ترندهای روز جهان و ارائه آن به مخاطبین خود یک گام به برقراری عدالت آموزشی که همانا از رسالت این مجموعه در امر برخورداری همگان از آموزش با کیفیت است نزدیک تر شود.

متخصصان GoToClass با بومی سازی بستر قدرتمند و به روز edX (که توسط دانشگاه‎های Harvard و MIT بنا نهاده شده) و همکاری با برترین اساتید کشور، محتوایی با کیفیت را از طریق وبسایت و اپلیکیشن به شما عزیزان ارائه می‌نمایند. در هر کجا و هر زمان که بخواهید این محتوا به صورت آموزش آنلاین در اختیار شماست. همچنین در صورتی که دوره آموزش آنلاین را با موفقیت به پایان رسانید می‌توانید مدرک رسمی و مورد تایید وزارت علوم از موسسه آموزش عالی ارژنگ، دریافت نمایید.

220 هزار شرکت کننده در دوره‌های آنلاین