معرفی شرکت و خدمات

شرکت رمیس با بهره گیری از تجارب فراوان در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین بهره مندی از نیروهای متخصص ، در طول ۲۰ سال حضور مستمر در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات ، همواره در تلاش بوده تا با ارائه خدمات به روز IT در ایران ، به ارتقا سطح سرویس دهی سازمان ها کمک بسزایی نماید . با توجه به افزایش روزافزون استفاده از خدمات و سرویس های اوراکل در ایران ، واحد راهکارهای اوراکل رمیس با بهره مندی از نیروهای متخصص با مدارک رسمی از شرکت اوراکل ، در جهت ارتقا سطح خدمات و سرویس های محصولات اوراکل در ایران اقدام می نماید.

خدمات و راهکارها

با خدمات و راهکارهای قابل ارائه توسط ما، از مسیر رسیدن به اهداف تجاری خود لذت ببرید

شرکت اوراکل از سال ها قبل جهت افزایش امنیت سازمان ها، راهکارهای متفاوتی ارائه کرده است که می توان شاخص ترین آن را محصول Oracle Audit Vault and Database Firewall معرفی نمود.
محصول Oracle Audit vault and Database Firewall و یا به اختصارOracle AVDF با بهره گیری از دو موجودیت Oracle Audit Vault Server وOracle Database Firewall راهکاری جامع و انعطاف پذیر جهت Auditing، مانیتورینگ، زیرساخت و حفاظت از پایگاه داده ها ارائه می دهد.

ضرورت پایداری و افزایش میزان آن، به عنوان یکی از مهم ترین اصول در سازمان ها طبقه بندی می شود. شرکت اوراکل جهت پیاده سازی و افزایش پایداری راهکار های متفاوتی ارائه کرده است.

Oracle Exadata یک راهکار جامع،کامل و آسان برای پیاده سازی و میزبانی دیتابیس اوراکل با بالاترین سطح عملکرد می باشد. این محصول از بخشهایی از جمله Database server , Storage Server و اجزای برقراری ارتباط بین این دو تشکیل شده است . با توجه به ویژگی های منحصر به فرد طراحی شده توسط اوراکل در این محصول ، دیتابیس می تواند بهترین کارایی را برای پردازش دستورات فراهم کند.

امروزه داده ها، به عنوان یکی از حیاتی ترین دارایی های هر سازمان دسته بندی می شوند و سازمان ها از پایگاه های داده جهت مدیریت سیستم های اطلاعاتی خود استفاده می کنند. پایگاه داده مجموعه ای سازمان یافته از اطلاعات است که به عنوان یک واحد در نظر گرفته می شود و هدف آن جمع آوری، ذخیره و بازیابی اطلاعات مرتبط، جهت استفاده توسط برنامه ها می باشد . پایگاه داده اوراکل به عنوان یکی از قدرتمندترین پایگاه داده های موجود در دنیا ، علاوه بر این که زیرساختی مناسب جهت ذخیره سازی و بهره وری از داده ها را تامین می کند ، امکانات فراوان دیگری جهت مدیریت داده ها و نگهداری از داده ها در بالاترین سطوح در اختیار سازمان قرار می دهد .