آموزش

درباره ارژنگ

این روزها چالش حفظ و توسعه سطح مهارت‌های فردی کارکنان شرکت‌ها و سازمان‌ها از اصلی‌ترین دغدغه‌هایی است که مدیران مجموعه با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. این موضوع برای مدیران حوزه فناوری اطلاعات (IT) بیش از سایر مراکز چالش‌برانگیز شده است. پیشرفت سریع تکنولوژی و تغییرات گسترده‌ای که در فناوری‌های مرتبط به آن ایجاد می‌شود، سبب می‌شود که حفظ و آموزش نیروهای کار در حوزه فناوری اطلاعات قدری دشوار گردد. وجود چنین نیاز مهمی بین سازمان‌ها، موضوع اصلی تمرکز رمیس است؛ ما همواره در تلاشیم تا بتوانیم با ارائه آموزش‌های تخصصی و مطابق با علم و نیاز روز جهان، نیروهای متخصص در حوزه فناوری اطلاعات را تربیت کرده و برای کار در دنیای فناوری آماده کنیم. در ابتدای فعالیت‌مان خدمات آموزشی‌ رمیس تنها به سازمان‌های طرف قرارداد این شرکت ارائه می‌شد؛ استقبال چشمگیر مخاطبان و ارائه فعالیت‌های آموزشی باکیفیت رمیس سبب شد که این مجموعه  به عنوان یکی از معتبرترین موسسات آموزشی حوزه فناوری اطلاعات در کشور شناخته شود. در سال 1390 با هدف تسهیل و دسترسی آسان متخصصین این حوزه و عموم جامعه به آموزش‌های تخصصی فناوری اطلاعات ضمن اخذ مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اقدام به تاسیس مرکز آموزش‌های تخصصی خود با نام تجاری "موسسه آموزش عالی آزاد ارژنگ" نمودیم.

توانمندی و ویژگی‌های ارژنگ

موسسه ارژنگ در تلاش است تا با برگزاری دوره‌های آموزشی باکیفیت و تخصصی و ارایه رودمپ های پیشنهادی زمینه پیشرفت شما را در انواع پروژه‌های فناوری اطلاعات، فراهم کند.

آموزش آنلاین و حضوری

شما می‌توانید در تمامی دوره‌های ارژنگ به صورت آنلاین یا حضوری ثبت‌نام کنید.

مدرسین متخصص

در موسسه ارژنگ مدرسین حرفه‌ای و باتجربه از سرتاسر ایران، برای ارائه خدمات آموزشی باکیفیت و مطابق با استانداردهای بین‌المللی گرد هم آمده‌اند.

برگزاری آزمون‌های بین‌المللی

در انتهای دوره علاوه‌بر مدرک معتبر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که کسب می‌کنید، می‌توانید در آزمون‌های بین‌المللی هر کمپانی نیز شرکت کرده و مدرک بین المللی دوره را نیز دریافت کنید.

تجهیزات به‌روز

ما در ارژنگ محیط‌های تخصصی برای تمرین عملی آموخته‌هایتان فراهم کرده‌ایم. شما می‌توانید با استفاده از به‌روزترین تجهیزات فناوری، مباحث تئوری را به صورت عملی تمرین کنید.

چرا ارژنگ؟

موسسه آموزش عالی ارژنگ با هدف ارائه آموزش‌های تخصصی به سازمان‌های طرف قرارداد موسسه رمیس تاسیس شده و در طی سال‌ها فعالیت حرفه‌ای، برگزاري دوره‌هاي كيفي مطابق استانداردهاي روز جهاني را به عنوان سیاست اصلي پیشرفت خود قرار داده است. تمرکز مدرسین روی وفاداری به سرفصل‌های بین‌المللی و نیاز بازار کار و همچنین برگزاری کارگاه‌های عملی با تجهیزات به‌روز، از جمله خدمات منحصر بفرد ارژنگ برای مهارت‌آموزان است.

Linux

ITIL

Microsoft

cisco

مجوزهای رسمی اخذ شده توسط این مرکز به شرح زیر است:

گواهينامه يا مجوز از شركت‌ها و موسسات داخلي:

گواهی رتبه‌بندی و احراز صلاحیت شرکت‌های انفورماتیکی از معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری دبیرخانه شورای عالی انفورماتیک کشور

مجوز برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه کارمندان دولت از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی

مجوز از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (موسسه آموزش عالی آزاد ارژنگ)

مجوز فعالیت در حوزه خدمات آموزشی افتا

آکادمی ITeenUP از دل تجربیات چندین ساله موسسه آموزشی ارژنگ به وجود آمده است. در آکادمی ITeenUP دوره‌های مخصوص نوجوانان مطابق بروزترین سرفصل‌های بین‌المللی و نیازسنجی دقیق بازار کار و آینده شغلی به همراه مسیرهای پیشنهادی برگزار می‌شود. استعدادیابی و آموزش مهارت‌های کاربردی به نوجوانان علاقمند به فناوری، از اهداف اصلی آکادمی ITeenUP هستند.

مشتریان ما